Lentebeker kalender

 Klassement lentebeker onderaan deze pagina!

WEEK   1

 

 

 

 

 

WOE 2 MEI

19.00

The Pandaboys

D’Hondt Interieur

11 

 9

 

20.00

The Originals

NAC DAK F Bauters

 5

12 

 

21.00

Real Aluvera

Sporting Sport

1

13 

VRIJD 4 MEI

19.00

Krea Dance Diva

El Torro

15

11 

 

20.00

KBC Ghijs

‘T Perrongeluk

 4

14 

 

21.00

MVC Retrosportief

GO ! Atheneum Oudenaarde

11 

11 

WEEK  2

 

 

 

 

 

DI 8 MEI

20.00

‘T Perrongeluk

Real Aluvera

7

 

21.00

MVC Retrosportief

Sporting Sport

 10

16 

WOE 9 MEI

19.00

The Originals

GO ! Atheneum Oudenaarde

 8

12 

 

20.00

NAC DAK F Bauters

The Pandaboys

16 

VRIJD 11 MEI

19.00

KBC Ghijs

Krea Dance Diva

17 

 

20.00

D’Hondt Interieur

El Torro

WEEK   3

 

 

 

 

 

DINS 15 MEI

20.00

The Pandaboys

Krea Dance Diva

 6

16 

 

21.00

D’Hondt Interieur

MVC Retrosportief

 13

WOE 16 MEI

20.00

Real Aluvera

NAC DAK F Bauters

10 

 

21.00

‘T Perrongeluk

Sporting Sport

 7

19 

VRIJD 18 MEI

19.00

KBC Ghijs

GO ! Atheneum Oudenaarde

 5

12 

 

20.00

The Originals

El Torro

10 

WEEK   4

 

 

 

 

 

DI 22 MEI

20.00

NAC DAK F Bauters

D’Hondt Interieur

 12

 

21.00

‘T Perrongeluk

The Originals

 11

WOE. 23 MEI

20.00

GO ! Atheneum Oudenaarde

El Torro

 11

11 

 

21.00

The Pandaboys

Sporting Sport

 11

11 

Dond 24 mei

19.00

Krea Dance Diva

Real Aluvera

 

 

 

20.00

MVC Retrosportief

KBC Ghijs

22 

WEEK   5

 

WEEK VOOR DE KING

 

 

 

DI 29 MEI

19.00

‘T Perrongeluk

NAC DAK F Bauters

 5

15 

 

20.00

MVC Retrosportief

The Pandaboys

9

13 

 

21.00

Krea Dance Diva

The Originals

 24

WOE 30 MEI

18.00

Real Aluvera

El Torro

 6

13 

 

19.00

KBC Ghijs

D’Hondt Interieur

4

14 

 

20.00

Sporting Sport

GO ! Atheneum Oudenaarde

 8

WEEK   6

 

 

 

 

 

DIN 5 JUNI

19.00

Krea dance Diva

Real Aluvera

 25

 

20.00

NAC DAK F Bauters

MVC Retrosportief

 15

 

21.00

Krea Dance Diva

‘T Perrongeluk

 17

WOE 6 JUNI

20.00

Real Aluvera

GO ! Atheneum Oudenaarde

 8

11 

 

21.00

El Torro

The Pandaboys

8

14 

VRIJD 8 JUNI

19.00

D’Hondt Interieur

The Originals

 15

 

20.00

KBC Ghijs

Sporting Sport

 6

13 

WEEK   7

 

 

 

 

 

WOE.13 JUNI

19.00

NAC DAK F Bauters

GO ! Atheneum Oudenaarde

 

 

 

20.00

D’Hondt Interieur

Sporting Sport

 

 

 

21.00

‘T Perrongeluk

El Torro

 

 

VRIJ 15 JUNI

19.15

MVC Retrosportief

Krea Dance Diva

 

 

 

20.15

KBC Ghijs

The Pandaboys

 

 

 

21.15

Real Aluvera

The Originals

 

 

WEEK   8

 

Bierfeesten en keizer karel

 

 

 

DI 19 JUNI

19.15

MVC Retrosportief

‘T Perrongeluk

 

 

 

20.15

The Originals

Sporting Sport

 

 

 

21.15

D’Hondt Interieur

Krea Dance Diva

 

 

WOE 20 JUNI

19.00

Real Aluvera

KBC Ghijs

 

 

 

20.00

The Pandaboys

GO ! Atheneum Oudenaarde

 

 

 

21.00

El Torro

NAC DAK F Bauters

 

 

WEEK 9

 

 

 

 

 

DIN 26 JUNI

19.00

Krea Dance Diva

GO ! Atheneum Oudenaarde

 

 

 

20.00

D’Hondt Interieur

‘T Perrongeluk

 

 

 

21.00

The Originals

MVC Retrosportief

 

 

WOE 27 JUNI

20.00

The Pandaboys

Real Aluvera

 

 

 

21.00

NAC DAK F Bauters

Sporting Sport

 

 

VRIJ 29 JUN

20.00

El Torro

KBC Ghijs

 

 

WEEK 10

 

 

 

 

 

DIN 3 JULI

19.00

GO ! Atheneum Oudenaarde

’T Perrongeluk ( van week11)

 

 

 

20.00

MVC Retrosportief

Real Aluvera

 

 

WOE 4 JULI

19.00

D’Hondt Interieur

GO ! Atheneum Oudenaarde

 

 

 

20.00

The Pandaboys

‘T Perrongeluk

 

 

 

21.00

El Torro

Sporting Sport

 

 

VRIJD 6 JULI

20.00

The Originals

KBC Ghijs

 

 

 

21.00                                       

Krea Dance Diva

NAC DAK F Bauters

 

 

WEEK 11

 

 

 

 

 

WOE 11 JULI

19.00

D’Hondt Interieur

Real Aluvera

 

 

 

20.00

NAC DAK F Bauters

KBC Ghijs

 

 

VRIJD 13 JULI

18.30

Krea Dance Diva

Sporting Sport

 

 

 

19.30

The Pandaboys

The Originals

 

 

 

20.30

El Torro

MVC Retrosportief

 

 

 

21.30

Receptie en bekeroverhandiging

Voor alle ploegen